Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę



Wydawanie certyfikatów dla Uczestników w związku z zagrożeniami związanymi z występowaniem wirusa SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej tym wirusem

W związku z zagrożeniami związanymi występowaniem wirusa SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej tym wirusem, dla Państwa bezpieczeństwa i bezpieczeństwa naszych pracowników, KDPW S.A. ogranicza do minimum czynności związane z osobistym odbiorem certyfikatów do Systemów Wymiany Informacji (ESDK i ESDI/WEB).

W związku z powyższym czasowo wstrzymujemy wydawanie certyfikatów dla Uczestników.
W wyjątkowych, pojedynczych przypadkach dotyczących przede wszystkim nowych Uczestników, certyfikaty mogą zostać wydane po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i formy kontaktu.

Jednocześnie przypominamy, że osoby posiadające już certyfikaty imienne mogą samodzielnie dokonać przedłużenia ważności bez potrzeby osobistego stawiennictwa za pośrednictwem strony https://cert.kdpw.pl. Proces ten jest możliwy tylko dla certyfikatów aktywnych (należy go przeprowadzić przed upłynięciem terminu ważności certyfikatu), dlatego zachęcamy Państwa do zweryfikowania ważności wszystkich posiadanych certyfikatów i, jeżeli zachodzi taka konieczność, przeprowadzenia procedury ich odnowienia.

W razie problemów proszę zapoznać się z przygotowaną przez nas instrukcją lub skontaktować się z Głównym Poręczycielem Glowny.Poreczyciel@kdpw.pl

Ostatnia aktualizacja: 12-03-2020 Do góry