Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w góręPrezes KDPW i KDPW_CCP z tytułem Menedżera Roku w Finansach

Prezes Krajowego Depozytu oraz izby rozliczeniowej KDPW_CCP Maciej Trybuchowski znalazł się w rankingu „Menedżer Roku w Finansach” magazynu Home&Market. Redakcja wyróżniła 25 przedstawicieli reprezentujących różne instytucje branży finansowej w Polsce.

Home&Market docenił najlepszych menedżerów świata finansów, których umiejętności, zwłaszcza w obecnej sytuacji gospodarczej i geopolitycznej, pozwalają na budowanie oferty odpowiadającej na zmieniające się potrzeby klientów. „Wyróżnieni przez nas menedżerowie są nie tylko doświadczeni i znają się na swoich branżach. To przede wszystkim ludzie z otwartymi głowami – widzą i słyszą więcej, a pozyskane informacje potrafią przetwarzać szybko i skutecznie. Umieją też korzystać z wiedzy innych, wspierać się nią w procesie podejmowania decyzji. To doskonali stratedzy, którzy troszczą się o dobro klientów, pracowników i współpracowników” – napisała redakcja we wstępie do rankingu.

Maciej Trybuchowski został wyróżniony w rankingu już po raz kolejny (poprzednio w roku 2020 oraz 2021). Pełna lista nagrodzonych w najnowszym numerze Home&Market (Nr 11, 2022).

Ostatnia aktualizacja: 23-11-2022 Do góry